Fototapety, naklejki, obrazy i plakaty – PixersOvěření věku

Webové stránky, které navštěvujete, mohou obsahovat erotický obsah.

Abyste mohli na stránky vstoupit, musí vám být minimálně 18 let.

-40%
Plakát HD v rámu Bulteriér - Savci
  od53000883 Kč-40%
  Plakát HD v rámu Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Doprava zdarma

  Plakát HD v rámu

  Plakáty si vás získají svým příběhem a emocemi, které jsou v nich obsaženy. Jsou vytvářeny po staletí, zrcadlí se v nich různé styly a upoutají každého, kdo miluje kvalitní design. Nyní můžete čerpat z jejich krásy a vytvořit prostor, který si zamilujete vy i vaši hosté. Využijte nejvyšší kvalitu plakátu HD a získejte interiér, o jakém se vám ani nesnilo.

  Plakát HD vás ohromí ostrostí obrazu a dokonalou barevností. To vše díky vysoké gramáži papíru (240 g/m2) a saténovému povrchu. Zvolený rám podtrhne a zvýrazní vybraný motiv. Začněte měnit prostor kolem sebe již nyní a obdivujte své plakáty ve fotografické kvalitě

  Další možnosti: pasparta
  Váš plakát vyžaduje výjimečnou instalaci, která jemně podtrhne jeho charakter? Vyberte si paspartu, tedy rámeček z tvrdého papíru pro vytvoření pozadí v odpovídající barevnosti.


  Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © roadaway

  Vzorek materiálu: Plakát HD v rámu

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 2000 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární