Samolepicí plakát Buddha s hořící svíčkou a bambusu - Buddhismus
*Vizualizace dodavatele
od349 Kč
Samolepicí plakát Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Pixerstick

Sníte o dekoraci na míru 21. století? Dobře chápeme neustálou potřebu změny a máme pro Vás dekoraci, která změní libovolnou stěnu a později může být použita v jiné místnosti. Vyberte si Samolepící Plakát Pixerstick, který můžete každý den nalepit na jiné místo.

Samolepící materiál na mnohonásobné použití je ideálním řešením pro ty, kteří nesnášejí nudu! Samolepící Plakát Pixerstick – pevný materiál odolný vůči pokrčení, bez obtíží nalepíte samostatně a změníte jeho umístnění kdykoli budete mít chuť. Nyní můžete měnit své okolí každý den!


Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © lily

Vzorek materiálu: Samolepicí plakát

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární