Graffiti znaky bezešvé vzor Tapeta v rolích - Koníčky a volný čas
*Vizualizace dodavatele
1 499 Kč/ role
Role:
0,5 x 10 m
Změňte hustoty vzoru:
Vyberte počet rolí:
Tapeta v rolích Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © macrovector

#FO68332630

TAPETA V ROLI

Nejvyšší kvalita
Tapety v roli na podkladu z rouna s dokonale hladkým povrchem, jsou ideální způsob, jak ozdobit váš interiér. Standardní rozměr role (0,5 m x 10 m), polomatný materiál a neomezený počet vzorů je perfektní kombinace pro jedinečnou stylizaci libovolné místnosti.

Množství barev
Neuvěřitelná hloubka barev může z tapety udělat originální dílo. Inovativní technologie, která věrně reprodukuje intenzitu barev, činí motivy co nejrealističtější.

Skvěle se přizpůsobí
Tapety na rouně jsou díky pevnému povrchu odolné vůči krčení a roztažení tak, aby po vysušení nebyly mezi vrstvami vidět žádné nevzhledné mezery.

Neomezené možnosti stylizace
Díky možnosti množení vzorů, můžete libovolně určit hustotu motivů tak, aby celkově dokonale doplňovaly váš prostor a zároveň udělaly z každé místnosti moderní interiér.

Intuitivní instalace
Aplikace dekorace je možná s použitím montážního lepidla. Aplikujte ho na čistou, hladkou a suchou stěnu. Pak odřízněte příslušné listy z role v potřebné délce a postupně od horní části přikládejte k sobě okraje. Takto aplikovaná tapeta nejen dodá interiéru moderní, jedinečný charakter, ale navíc dokonale překryje malé nedokonalosti povrchu.

Podrobnosti:
Materiál: polomatná tapeta na podkladu z rouna
Rozměry role: 0,50 m x 10 m


Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © macrovector

Vzorek materiálu: Tapeta v rolích

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární

Zobrazit více